Makijaż i konturowanie twarzy w jednym? Ze Studio Skin Shaping Foundation Stick od Smashbox to możliwe!

konturowanie twarzy smashbox

Cześć!

Kosmetyki 2 w 1 są genialne! Mam ich całą masę i o jeden więcej. Moim najnowszym nabytkiem jest Studio Shaping Foundation Stick marki Smashbox. Dzięki produktowi robię makijaż i konturuję twarz. A wszystko w bardzo krótkim czasie. Sprawdźcie same!

Jak wygląda podwójny kosmetyk od Smashbox?

Kosmetyk od Smashbox ma postać sztyftu z dwiema końcówkami. Jedną z nich jest podkład w jasnym odcieniu, drugą – produkt do konturowania twarzy w ciemniejszym kolorze. Końcówka tego drugiego kosmetyku jest ścięta pod kątem, co zdecydowanie ułatwia aplikację przy kościach policzkowych oraz na żuchwie i skroniach. Studio Shaping Foundation Stick dostępny jest w 16 odcieniach, dzięki czemu każda z was wybierze dla siebie tej jeden idealny.

Co zyskasz dzięki kosmetykowi od Smashbox?

Dzięki Studio Shaping Foundation Stick upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Uzyskasz ładny makijaż i idealnie wymodelowaną twarz. Podkład od Smashbox zapewnia średnie krycie, co pozwoli na zamaskowanie niewielkich niedoskonałości. Poza tym produkt wygładza i ujednolica koloryt cery, a kremowa konsystencja ułatwia makijaż. Natomiast kosmetyk do konturowania pozwala optycznie wyszczuplić twarz oraz podkreślić jej atuty i zakryć mankamenty.

Jak stosować Studio Shaping Foundation Stick?

Pierwszym i bardzo ważnym krokiem jest dobranie odpowiedniego odcienia podkładu do kolorytu cery. Pamiętaj, żeby przy wyborze produktu nie kierować się kolorem produktu do modelowania twarzy. Makijaż zacznij od nałożenia i dokładnego zbelndowania podkładu. Następnie zajmij się konturowaniem. Drugą końcówką Studio Shaping Foundation Stick pomaluj skronie, nos, żuchwę i wszystkie te części twarzy, które według ciebie powinny być podkreślone lub zamaskowane. Kosmetyk zblenduj z podkładem.

Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk 2 w 1, dziewczyny?

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień