Naturalny makijaż z bareMinerals. Podkład mineralny BarePro

podkład bareminerals

Cześć!

W mojej kosmetyczce nie znajdziecie nic innego oprócz produktów mineralnych, naturalnych oraz bezpiecznych dla skóry i środowiska. Dlatego nie mogło w niej zabraknąć podkładu mineralnego BarePro marki bareMinerals. Jak sprawdza się ta ekologiczna nowość?

Czy BarePro rzeczywiście jest eko?

Niestety nie do końca. Mimo że zawiera kilka naturalnych, mineralnych i roślinnych substancji, to dla bardzo wrażliwej skóry może okazać się niezbyt bezpieczny. Znajdziemy w nim składniki, które mogą spowodować podrażnienia, a nawet trądzik. Chodzi głównie o substancje zapachowe i roślinne. Dużym zaskoczeniem dla mnie było to, że nawet tokoferol, czyli pochodna witaminy E, może wywołać alergię. Na szczęście produkt nie zawiera olejów i parabenów, czyli składników uważanych za drażniące.

Co zyskałam dzięki podkładowi BarePro?

Podkład od bareMinerals daje ekstra matowe krycie, świetnie stapia się z kolorytem skóry (o ile odcień jest prawidłowo do niej dopasowany) i maskuje niedoskonałości. Na twarzy utrzymuje się wyjątkowo długo, nie ciemnieje, jest lekki i niewyczuwalny. Podkład BarePro wytrzymuje działanie wody, potu, wilgoci i ciepła. Producent zaleca, żeby nie używać go na suchej cerze, bo może podkreślić niezłuszczone skórki. Jeżeli któraś z was zdecyduje się na używanie tego produktu, to musicie pamiętać o dobrym kremie nawilżającym lub nawadniającej bazie. Podkład od bareMinerals był testowany dermatologicznie, dlatego bez najmniejszych obaw możecie go stosować. A jak to zrobić?

Aplikacja podkładu BarePro od bareMinerals

Jeżeli zależy ci na perfekcyjnie wykończonym makijażu, do aplikacji zastosuj pędzel z miękkim i zbitym włosiem. Wyciśnij na grzbiet dłoni jedną pompkę kosmetyku i zaaplikuj na twarz. Malowanie się zacznij od środkowej części twarzy, przechodząc do policzków, skroni i żuchwy. Jeśli chcesz uzyskać mocne krycie, dołóż jedną lub więcej warstw. Pamiętaj, żeby produkt dokładnie rozetrzeć przy linii włosów, przy uszach i żuchwie. Makijaż utrwal pudrem, najlepiej marki bareMinerals.

Używałyście już nowego podkładu mineralnego BarePro od bareMinerals?

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień