Naturalny makijaż z bareMinerals. Podkład mineralny BarePro

podkład bareminerals

Cześć!

W mojej kosmetyczce nie znajdziecie nic innego oprócz produktów mineralnych, naturalnych oraz bezpiecznych dla skóry i środowiska. Dlatego nie mogło w niej zabraknąć podkładu mineralnego BarePro marki bareMinerals. Jak sprawdza się ta ekologiczna nowość?

Czy BarePro rzeczywiście jest eko?

Niestety nie do końca. Mimo że zawiera kilka naturalnych, mineralnych i roślinnych substancji, to dla bardzo wrażliwej skóry może okazać się niezbyt bezpieczny. Znajdziemy w nim składniki, które mogą spowodować podrażnienia, a nawet trądzik. Chodzi głównie o substancje zapachowe i roślinne. Dużym zaskoczeniem dla mnie było to, że nawet tokoferol, czyli pochodna witaminy E, może wywołać alergię. Na szczęście produkt nie zawiera olejów i parabenów, czyli składników uważanych za drażniące.

Co zyskałam dzięki podkładowi BarePro?

Podkład od bareMinerals daje ekstra matowe krycie, świetnie stapia się z kolorytem skóry (o ile odcień jest prawidłowo do niej dopasowany) i maskuje niedoskonałości. Na twarzy utrzymuje się wyjątkowo długo, nie ciemnieje, jest lekki i niewyczuwalny. Podkład BarePro wytrzymuje działanie wody, potu, wilgoci i ciepła. Producent zaleca, żeby nie używać go na suchej cerze, bo może podkreślić niezłuszczone skórki. Jeżeli któraś z was zdecyduje się na używanie tego produktu, to musicie pamiętać o dobrym kremie nawilżającym lub nawadniającej bazie. Podkład od bareMinerals był testowany dermatologicznie, dlatego bez najmniejszych obaw możecie go stosować. A jak to zrobić?

Aplikacja podkładu BarePro od bareMinerals

Jeżeli zależy ci na perfekcyjnie wykończonym makijażu, do aplikacji zastosuj pędzel z miękkim i zbitym włosiem. Wyciśnij na grzbiet dłoni jedną pompkę kosmetyku i zaaplikuj na twarz. Malowanie się zacznij od środkowej części twarzy, przechodząc do policzków, skroni i żuchwy. Jeśli chcesz uzyskać mocne krycie, dołóż jedną lub więcej warstw. Pamiętaj, żeby produkt dokładnie rozetrzeć przy linii włosów, przy uszach i żuchwie. Makijaż utrwal pudrem, najlepiej marki bareMinerals.

Używałyście już nowego podkładu mineralnego BarePro od bareMinerals?

Tagi: , , , ,

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień