Jak maskuję niedoskonałości? Mój sposób to Pro Longwear Concealer od MAC

korektor mac

Cześć!

Przebarwienia po trądziku i zaczerwieniona cera od zawsze były moimi problemami. Ponieważ nie dało się ich wyleczyć w ciągu kilku dni, musiałam nauczyć się je maskować. Pomagał mi w tym (i tak jest do dziś) korektor Pro Longwear marki MAC. Jak spełnia swoje zadanie?

Korektor Pro Longwear – jaki jest?

Pro Longwear Concealer marki MAC w zupełności mi wystarcza. Skutecznie zakrywa moje przebarwienia potrądzikowe i czerwone plamki na skórze. Nie jestem pewna, czy poradziłby sobie z rozległymi i bardzo ciemnymi niedoskonałościami, ale spróbować nie zaszkodzi. Korektor Pro Longwear marki MAC dostępny jest w 15 odcieniach, począwszy od beżów, a skończywszy na brązach. Na pewno nie będziecie miały żadnego problemu z dopasowaniem koloru. A jeśli okaże się, że nie możecie znaleźć odpowiedniego odcienia, zawsze możecie zmieszać ten, który macie, z kremem nawilżającym.

Korektor Pro Longwear – jak działa?

Kosmetyk marki MAC daje krycie od lekkiego do średniego oraz zapewnia matowy i naturalny efekt kamuflażu. Odcień stapia się ze skórą i utrzymuje się na niej kilka godzin. Dobrze maskuje przebarwienia i cienie pod oczami (chociaż z tymi ostatnimi nie mam problemów). Korektor Pro Longwear od MAC ma kremową konsystencję, dzięki czemu z łatwością się nakłada i blenduje. Produkt zamknięty jest w przezroczystej butelce o pojemności 9 ml.

Korektor Pro Longwear – jak stosować?

Skórę należy odpowiednio przygotować, czyli nawilżyć i/lub zaaplikować bazę. Następnie trzeba nałożyć korektor na wszystkie niedoskonałości, które według ciebie muszą być zakryte. Niewielką ilość produktu nanieś palcem lub małym pędzelkiem i rozetrzyj. Potem zaaplikuj korektor. Pamiętaj, żeby odcienie tych dwóch kosmetyków różniły się od siebie przynajmniej o jeden ton. Jeżeli chcesz, możesz najpierw nanieść podkład, a dopiero potem korektor. Efekt również będzie rewelacyjny.

A jakie są wasze ulubione korektory, dziewczyny?

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień