Jak zrobiłam laminację brwi w domu? Recenzja Nanobrow Lamination Kit

laminacja brwi w domu

Hej Moje Gwiazdy!
Podobno cały świat oszalał na punkcie laminowania brwi! Czy wśród Was też są fanki domowej laminacji? Technika ta nie tylko podnosi brwi, ale także stylizuje i nadaje im świeży i młodzieńczy urok w stylu „puszystych brwi”. Co więcej, intensywnie je odżywia, ułatwiając jednocześnie regularną pielęgnację. Laminacja brwi w domu sprawia też, że każdy wykonany później makijaż wygląda 100 razy lepiej! Czym laminować brwi? Ja wybrałam zestaw Nanobrow Lamination Kit. Opowiem, dlaczego ten zestaw i jak laminować brwi w domu, zapraszam!

Laminowanie brwi – czym jest domowy lifting brwi?

Laminowanie brwi, czyli, innymi słowy, lifting brwi, to zabieg, ale nieinwazyjny. Nie jest to prawdziwy lifting skalpelem. Chodzi o efekt ładnie podniesionego łuku. Zaczesane do góry, ułożone włoski nadają buzi młodzieńczy wygląd. W przeszłości był dostępny tylko przez odwiedzenie salonu kosmetycznego (przez to drogi), jednak ulepszone zestawy laminowania teraz umożliwiają ludziom zrobić laminację szybko, tanio i łatwo w domu.
No właśnie: uzyskanie laminacji w salonie jest kilkakrotnie droższe niż pojedynczy zestaw do samodzielnego wykonania, który wystarczy na wiele aplikacji. Opłaca się, prawda? Oczywiście kluczem do sukcesu jest dobry zestaw do laminacji, taki jak Nanobrow Lamination Kit: przejrzysta instrukcja, ponumerowane preparaty, dobrane odpowiednio pędzelki i spiralki. Wszystko jest jak trzeba. Nic, tylko znaleźć wolne 20 min i przystąpić do laminacji brwi w domu!

zestaw do laminacji brwi

Jak laminować brwi z pomocą Nanobrow Lamination Kit?

Jak wykonałam swoją pierwszą laminację brwi? Przygotowałam kilka czystych wacików i szklankę z ciepłą wodą, oraz wspomniany zestaw Nanobrow do laminowania brwi. Folia osmotyczna nie będzie Wam potrzebna, bo efekty są równie dobre bez niej. To moim zdaniem dodatkowy plus.

Oto jak wyglądała moja domowa laminacja brwi z Nanobrow Lamination Kit

  1. Brew ma być czysta i odtłuszczona, wiec zróbcie dokładny demakijaż.
  2. Otwórzcie butelkę z klejem Ona ma dołączony aplikatorek, więc bez problemu nałożycie produkt na włoski. Nałożyłam go odrobinę, żeby nie przesadzić. Po około 25 sekundach sięgnęłam po kolejną buteleczkę.
  3. Wzięłam buteleczkę Step 1, wycisnęłam odrobinę na spiralkę i nałożyłam kosmetyk na 5 minut. W tym punkcie ważne jest to, by stale zaczesywać włoski w pożądanym kierunku. Po 5 min starłam preparat wacikiem.
  4. Ostatni krok to trzeci produkt: buteleczka Step 2. Nałożyłam trochę tego produktu na brew i nadal delikatnie czesałam włoski. Po 5 minutach zmyłam preparat wacikiem nasączonym ciepłą wodą. Oczywiście, ścierając go, też starałam się je przetrzeć zgodnie z kierunkiem, jaki im wyznaczyłam. Żeby ich nie poodginać.
    No i tyle! Żadna filozofia, prawda?

Jak długo utrzymał się efekt po laminacji?

Na moich brwiach całkiem długo, więc jestem naprawdę zadowolona! Efekt po laminacji brwi u mnie to około 8 tygodni. Zdążyłam się w tym czasie przyzwyczaić do tego, że moje brwi wyglądają NON STOP ekstra, więc ciesze się, ze Nanobrow Lamination Kit ma sporą pojemność i wydajność: buteleczki wystarczą jeszcze na wiele zabiegów. Myślę, że nie zużyję go w rok! 😀 Chociaż kto wie…

Tak wyglądają moje brwi świeżo po laminacji – dla mnie efekt wow 🙂

Gdzie kupić Zestaw do laminacji brwi Nanobrow?

Wydaje mi się, że ten zestaw do laminacji brwi Douglas ma w ofercie. Z powodzeniem możecie go też kupić na stronie Nanobrow, a także w wielu innych drogeriach i na marketplace, zatem Kochani, nie zwlekajcie i ruszajcie na zakupy! <3 Mam nadzieję, ze traficie na fajne promocje i że efekty laminacji brwi w domu Was oczarują!

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis
0 udostępnień