Rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions – jak je oceniam?

rzęsy bondingowe nanolash

Marzenie o pięknych, długich i gęstych rzęsach zawsze mi towarzyszyło. Niestety, pod tym względem matka natura nie była dla mnie zbyt łaskawa. Moje włoski były krótkie, proste i niewyraźne. Właśnie dlatego zdecydowałam się na samodzielne przedłużenie rzęs z kępkami DIY Eyelash Extensions!

Produkt od Nanolash to kępki do samodzielnego przedłużania rzęs. Występują one w pojedynczym opakowaniu, a także w formie całego zestawu do przedłużania rzęs DIY EYELASH EXTENSIONS STARTER KIT. Oprócz kępek można w nim znaleźć pęsetę do rzęs, bonder, sealer oraz remover od Nanolash.

Ja wybrałam pojedyncze opakowanie z 36 kępkami w rozmiarach 10, 12 i 14 mm. Jesteście ciekawe, czy udało mi się wykonać samodzielną aplikację?

Jak przedłużyć rzęsy w domu z kępkami DIY Eyelash Extensions ?

Jak dokleić kępki rzęs w domu? – to pytanie towarzyszyło mi od momentu, w którym opakowanie sztucznych rzęs do samodzielnej aplikacji trafiło w moje ręce. Na szczęście jest do niego dołączona instrukcja, która przeprowadziła mnie przez cały proces krok po kroku.

W pierwszej kolejności usunęłam z moich włosków resztki makijażu, a następnie nałożyłam cienką warstwę bondera. Kolejno przygotowałam sobie wybrane kępki i przy pomocy pęsety naniosłam je około 1 mm od linii rzęs. Całość docisnęłam pęsetą, nałożyłam sealer i gotowe!

Producent deklaruje, że aplikacja zajmie nie więcej, niż 10 minut. Po jej wykonaniu mogę to potwierdzić!

rzęsy do przedłużania w domu nanolash

Co zauważyłam po pierwszej aplikacji sztucznych rzęs w kępkach?

Przyklejenie rzęs do samodzielnej aplikacji od Nanolash było wyjątkowo proste i przyjemne. Podzielę się z Wami kilkoma spostrzeżeniami:

  • kępki DIY Lash Extensions są miękkie i niewyczuwalne podczas noszenia;
  • czarny pasek świetnie ukrył linię łączenia;
  • sztuczne rzęsy w kępkach świetnie wkomponowały się w naturalne włoski.

Oczywiście, nie miałam wcześniejszego doświadczenia w kwestii samodzielnego przedłużania rzęs. Wszystko jednak poszło tak, jak obiecał to producent.

Kępki DIY Eyelash Extensions – ile je nosiłam?

Deklarowana trwałość kępek do samodzielnej aplikacji to 5 dni. Sprawdziłam to! Wykonałam aplikację we wtorek. Do następnego wtorku rzęsy trzymały się w nienaruszonym stanie. Starałam się je tylko odpowiednio pielęgnować i spać na plecach. Moim zdaniem, znacznie wpłynęło to na trwałość aplikacji.

Nosiłam kępki DIY Lash Extensions przez 7 dni. Uważam, że mogłam je trzymać jeszcze 1-2 dni dłużej. Zdecydowałam się na ich ściągnięcie, by sprawdzić, czy mogę wykorzystać je ponownie.

Producent wskazał, że rzęsy do samodzielnej aplikacji są jednorazowego użytku. Jednak po ściągnięciu i usunięciu resztek kleju, zauważyłam, że nie zmieniły one swojej formy. Po kilku dniach założyłam te same kępki od nowa i byłam równie zadowolona z efektu.

rzęsy w kępkach do aplikacji DIY nanolash

Model Harmony to idealne rzęsy w kępkach do wielu stylizacji. Aplikacja jest prosta, a rzęsy można nosić wiele dni.

Kępki do samodzielnej aplikacji Nanolash – finalna ocena

Jeśli mam ocenić kępki DIY Eyelash Extensions, to spokojnie wystawiam najwyższą notę. Są to miękkie kępki do samodzielnej aplikacji, które pozwalają na ich ponowne wykorzystanie. Nie mam także zastrzeżeń co do trwałości aplikacji – odpowiednia pielęgnacja znacznie ją przedłużyła.

Sztuczne rzęsy do domowej aplikacji założyłam i ściągnęłam w bardzo prosty sposób, nawet nie mając w tej kwestii większego doświadczenia. To kolejny, duży plus dla produktu od Nanolash.

Uważam, że są to najlepsze rzęsy w kępkach, jakie miałam przyjemność testować. Opakowanie jest ekonomiczne. Przy założeniu, że do aplikacji wykorzystałam 4 kępki, to wystarczy ono na około 4 aplikacje (36 kępek w opakowaniu).

Dziewczyny, jeśli marzycie o zniewalającym spojrzeniu w 10 minut, to same przetestujcie kępki DIY Lash Extensions! Gwarantuję, że nie będziecie rozczarowane!

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis
0 udostępnień