Nowe lakiery do paznokci Christiana Louboutina: Loubitag Nail Color

lakier do paznokci christian louboutin

Cześć!

Christian Louboutin lubi zaskakiwać swoich klientów. Tym razem stworzył lakiery do paznokci, które nawiązują do jego specyficznej kolekcji akcesoriów Loubitag. Bez trudu je rozpoznacie, a kolory produktów na pewno was zaskoczą. Jesteście gotowe na takie szaleństwo?

Loubitag – kolorowa kolekcja

Zarówno same lakiery do paznokci, jak i opakowania, w których się znajdują, są bardzo kolorowe. Christian Louboutin połączył je w ekstrawaganckie pary. Mamy tu zatem odcienie z kolekcji Pops:

  • fuksję Pluminette i miętę Batignolles;
  • kobalt Baraboum i czerwień Edgypopi;
  • amarant Bolidonna i koral Miss Loubi.

Kartoniki natomiast ozdobione sa kolorowymi mazajami, bazgrołami i niestarannymi rysunkami. Opakowania można otworzyć dzięki różnobarwnym wstążeczkom. W środku znajdują się dwie duże przegrody z lakierami do paznokci. Pewnie domyślacie się, jak wyglądają buteleczki kosmetyków. Są szklane i przypominają fikuśne bryły geometryczne, a rączka pędzelka nawiązuje do sławnych szpilek Christiana Louboutina.

Jaki efekt dają lakiery do paznokci Loubitag?

Przede wszystkim są to oryginalne i intensywne kolory, które idealnie nadają się dla odważnych i przebojowych dziewczyn. Z pewnością będą pasować do imprezowych kreacji i fryzur. Pędzelki lakierów od Christiana Louboutina są tak wyprofilowane, żeby z łatwością i bardzo dokładnie pomalować paznokcie lub nakładać kolejne warstwy. Produkt szybko wysycha, aplikator nie pozostawia żadnych smug, a powierzchnia płytki paznokcia jest idealnie gładka.

Kolekcja Loubitag

W nowej kolekcji od Christiana Louboutina znalazły się nie tylko lakiery do paznokci. Mamy tu także portfele, kosmetyczki, plecaki, bransoletki, organizery na dokumenty, torby i buty. Wszystkie te akcesoria są oczywiście pokryte oryginalną grafiką, kolorowymi mazajami oraz śmiesznymi rysunkami i napisami. Jeżeli chcecie, możecie wybrać takie gadżety, dzięki którym stworzycie własną kolekcję.

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień