Nowe lakiery do paznokci Christiana Louboutina: Loubitag Nail Color

Cześć!

Christian Louboutin lubi zaskakiwać swoich klientów. Tym razem stworzył lakiery do paznokci, które nawiązują do jego specyficznej kolekcji akcesoriów Loubitag. Bez trudu je rozpoznacie, a kolory produktów na pewno was zaskoczą. Jesteście gotowe na takie szaleństwo?

Loubitag – kolorowa kolekcja

Zarówno same lakiery do paznokci, jak i opakowania, w których się znajdują, są bardzo kolorowe. Christian Louboutin połączył je w ekstrawaganckie pary. Mamy tu zatem odcienie z kolekcji Pops:

  • fuksję Pluminette i miętę Batignolles;
  • kobalt Baraboum i czerwień Edgypopi;
  • amarant Bolidonna i koral Miss Loubi.

Kartoniki natomiast ozdobione sa kolorowymi mazajami, bazgrołami i niestarannymi rysunkami. Opakowania można otworzyć dzięki różnobarwnym wstążeczkom. W środku znajdują się dwie duże przegrody z lakierami do paznokci. Pewnie domyślacie się, jak wyglądają buteleczki kosmetyków. Są szklane i przypominają fikuśne bryły geometryczne, a rączka pędzelka nawiązuje do sławnych szpilek Christiana Louboutina.

Jaki efekt dają lakiery do paznokci Loubitag?

Przede wszystkim są to oryginalne i intensywne kolory, które idealnie nadają się dla odważnych i przebojowych dziewczyn. Z pewnością będą pasować do imprezowych kreacji i fryzur. Pędzelki lakierów od Christiana Louboutina są tak wyprofilowane, żeby z łatwością i bardzo dokładnie pomalować paznokcie lub nakładać kolejne warstwy. Produkt szybko wysycha, aplikator nie pozostawia żadnych smug, a powierzchnia płytki paznokcia jest idealnie gładka.

Kolekcja Loubitag

W nowej kolekcji od Christiana Louboutina znalazły się nie tylko lakiery do paznokci. Mamy tu także portfele, kosmetyczki, plecaki, bransoletki, organizery na dokumenty, torby i buty. Wszystkie te akcesoria są oczywiście pokryte oryginalną grafiką, kolorowymi mazajami oraz śmiesznymi rysunkami i napisami. Jeżeli chcecie, możecie wybrać takie gadżety, dzięki którym stworzycie własną kolekcję.

Tagi: , , , ,

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień