Poznaj najlepsze tusze do rzęs, które pozwoliły mi osiągnąć spektakularne efekty!

najlepsze tusze do rzęs

Czy Ty również chcesz znaleźć idealny tusz do rzęs, który wydłuży i podkręci naturalne włoski? Rozumiem Cię. Długo szukałam produktu, który faktycznie wpisze się w moje potrzeby i oczekiwania. Właśnie dlatego zdecydowałam się stworzyć ranking TOP 4 najlepszych maskar, które wydobyły pełny potencjał mojego spojrzenia! Sprawdź moje zestawienie, a być może wybierzesz tusz idealny dla siebie!

Czym kierowałam się przy tworzeniu rankingu?

W sieci można znaleźć wiele rankingów tuszy do rzęs, jednak większość z nich jest tworzona jedynie ze względów marketingowych. Mają one głównie reklamować produkt, a także sprytnie zamaskować jego największe wady.

Jednak mój ranking jest całkowicie inny. Osobiście kupiłam wymienione w nim produkty i przetestowałam na sobie każdy z nich. Dokładnie sprawdziłam skład, konsystencję, a także jakość i profil szczoteczki dołączonej do opakowania.

Tworząc ranking, chciałam przede wszystkim rzucić całkiem nowe światło na wybór dobrego i sprawdzonego tuszu do rzęs. Nie bałam się mówić o zaletach, ale także nie ukrywałam wad, jakie według mnie posiadał dany produkt.

Rzetelny ranking tuszów do rzęs – to zestawienie pomoże Ci w podjęciu decyzji!

Tak jak wspomniałam, w rankingu umieściłam jedynie te tusze do rzęs, które zdecydowałam się przetestować. Jednak dlaczego je wybrałam? Otóż dlatego, że wiele kobiet w sieci wyrażało się o nich w samych superlatywach. Postanowiłam się więc przekonać, czy te stwierdzenia są zasadne!

pogrubiający tusz do rzęs nanolash

1. Tusz do rzęs Nanolash

Zacznę od tuszu do rzęs Nanolash, który faktycznie cieszy się wśród kobiet dużą popularnością. Mogę w 100% potwierdzić jego efektywne działanie. Tusz do rzęs od Nanolash sprawił, że moje rzęsy stały się wyraziste i pięknie podkreślone, już po nałożeniu jednej warstwy produktu.

W aplikacji pomogła mi świetnie wyprofilowana, silikonowa szczoteczka. Dzięki niej bez problemu pomalowałam rzęsy w kąciku oka, jednocześnie nie brudząc całej powieki. Na uwagę zasługuje także skład tuszu, w którym można znaleźć szereg substancji pielęgnujących naturalne włoski.

Po całym dniu noszenia, tusz do rzęs od Nanolash się nie osypał, a także nie rozmazał. Co więcej, produkt dostępny jest w dwóch wersjach:

Ja zdecydowałam się na tusz pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara, jednak Ty możesz wybrać tę maskarę, która najbardziej Ci odpowiada. Moim zdaniem, jest to najlepszy tusz do rzęs, z którego zaczęłam korzystać na stałe.

2. Lashcode Mascara

Kolejne miejsce zajmuje Lashcode Mascara. Jest to tusz wydłużająco-pogrubiający do rzęs. Podobnie jak w przypadku maskary od Nanolash, produkt ten posiada równie dobrze wyprofilowaną, silikonową szczoteczkę. Ułatwia ona aplikację i chwyta rzęsy od nasady, aż po same końce.

Nie zauważyłam, by po całym dniu tusz Lashcode Mascara zaczął się osypywać lub odbijać na powiekach. Uważam, że jest to produkt o wyjątkowej trwałości, który świetnie się u mnie sprawdził.

3. Rimmel Lash Accelerator

Rimmel Lash Accelerator to produkt, który znalazł się u mnie na kolejnym miejscu w rankingu. Faktem jest, że produkt efektywnie wydłuża rzęsy, a także znacznie je unosi. Jednocześnie w przypadku tego produktu zauważyłam kilka niedoskonałości.

Przede wszystkim musiałam dość długo czekać na to, aż maskara wyschnie po nałożeniu. Dodatkowo już po kilku godzinach produkt zaczął się osypywać. Być może jest to wynikiem tego, że nałożyłam więcej warstw tuszu. Jednak przypomnę, że w przypadku produktu od Nanolash, taka sytuacja nie miała miejsca.

4. Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes

Kolejne miejsce w rankingu zajmuje produkt Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes. Jest to tusz do rzęs znanej marki, który cieszy się dość dużą popularnością. Testowałam go przez kilka dni i niestety, ale zauważyłam, że na powiekach bardzo szybko pojawia się „efekt pandy”. Co więcej, po kilku godzinach tusz ten zaczął się u mnie osypywać.

Nie mam zastrzeżeń co do szczoteczki. Jest ona dobrze wyprofilowana, a także znacznie ułatwiła mi aplikację. Tusz pomógł mi wydłużyć i podkręcić włoski, aczkolwiek w porównaniu do produktu od Nanolash, zauważyłam pewne niedociągnięcia.

Podsumowanie mojego rankingu

W powyższym rankingu przedstawiłam Ci cztery produkty, które sprawdziły się u mnie i mogą również sprawdzić się u Ciebie! Mój ranking powstał na podstawie rzetelnych obserwacji. Możesz więc mu zaufać, nie ma on zacięcia marketingowego.

Dla mnie bezapelacyjnym liderem okazał się tusz do rzęs Nanolash. Jest to produkt dostępny w dwóch wersjach, wyróżniający się konkurencyjną pojemnością, a także świetnie wyprofilowaną szczoteczką. Stosuję go dalej i nie mam co do niego najmniejszych zastrzeżeń.

Jeśli chodzi o pozostałe maskary, to również są to produkty dobre, aczkolwiek w porównaniu do tuszu do rzęs Nanolash, nie są one najlepsze. Możesz się zasugerować moimi propozycjami i wybrać dla siebie idealny produkt, który pozwoli Ci osiągnąć zamierzone efekty!

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis
0 udostępnień