Podwójna moc maskowania z Double Wear Custom Coverage Correcting Duo od Estee Lauder

Cześć!

Mają różny rozmiar i kształt, są jaśniejsze lub ciemniejsze, pojawiają się nie tylko na twarzy. Z niedoskonałościami już tak jest. Jeżeli nie masz zielonego pojęcia, jak je zakamuflować, to pozwól, że podsunę ci pewne rozwiązanie. To korektory Double Wear Custom Coverage Correcting Duo marki Estee Lauder.

Dwa razy lepszy makijaż-kamuflaż

Korektory od Estee Lauder to najlepszy produkt maskujący, z którym się do tej pory zetknęłam. Dlaczego? Po pierwsze mają dwie końcówki do kamuflowania różnych rodzajów niedoskonałości: cienki pędzelek do krostek oraz gąbeczkę przypominającą aplikator do przebarwień i cieni pod oczami. Po drugie w ofercie marki jest osiem kolorów korektora, a każdy z nich można dodatkowo podzielić na dwa odcienie. Są zatem: fiolety, zielenie, żółcie, pomarańcze, beże, róże i brązy.

Kolorem w pryszcza

Tyle kolorów! Jak wybrać właściwy i jaką niedoskonałość pod nim ukryć? Odcienie brązów i beżów, a także pomarańczowy posłużą ci do konturowania twarzy i maskowania jaśniejszych śladów po trądziku i słońcu. Zielony korektor neutralizuje popękane naczynia krwionośne i skutecznie radzi sobie z zaczerwienioną skórą. Korektor w żółtym kolorze zmniejsza widoczność cieni pod oczami. Fioletowy korektor kamufluje siniaki i oznaki zmęczenia. Do zakrycia żyłek posłuży ci korektor z różowym kolorze.

Jak używać podwójnych korektorów?

Aby uzyskać lepszy efekt krycia, korektor zaaplikuj przed podkładem. Nanieś niewielką ilość produktu na niedoskonałość, a następnie wklep palcem lub rozprowadź pędzelkiem. Double Wear Custom Coverage Correcting Duo marki Estee Lauder mają kremową konsystencję, co ułatwia aplikację i sprawia, że kosmetyk staje się jak druga skóra. Korektory zostały przetestowane okulistycznie i dermatologicznie; nie powodują alergii i nie zapychają porów skóry.

 

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień