Maska do włosów Nanoil Liquid Silk. Moje włosy ją uwielbiają!

Dziewczyny!

Pewnie niejednej z was marzą się jedwabiście miękkie, gładkie i pełne blasku włosy. Czym osiągnąć taki efekt? Oczywiście, że jedwabiem! To popularny składnik masek, do którego długo nie byłam przekonana. Dopóty dopóki nie trafiłam na Nanoil Liquid Silk Hair Mask <3

Dziś już wiem, że lepszej maski do włosów z jedwabiem nie ma. Minęły już 3 miesiące odkąd stosuję właśnie ten kosmetyk i widzę, że moje włosy go uwielbiają. Nie zamienię go na żaden inny, bo żadna inna maska do włosów nie zaoferowała mi tak wiele. Co konkretnie?

Maska do włosów z jedwabiem Nanoil

PEŁNA NAZWA: Nanoil Liquid Silk Hair Mask
POJEMNOŚĆ: 300 ml

To bardzo lekka maska do włosów o silnym działaniu. Nie tylko poprawia wygląd włosów na ich powierzchni, ale też dba o nie od środka. Jest jak połączenie kondycjonującej odżywki, która wygładza włosy, i naturalnego olejku, który odżywia i wzmacnia je od środka. Dlatego to bardzo dobry produkt do pielęgnacji włosów – nawet tych wymagających.

Testowałam już wiele masek i nie spotkałam jeszcze takiej, jak ta. I mam tutaj na myśli fakt, że maska do włosów Nanoil z jedwabiem świetnie pasuje moim włosom, nie obciąża ich i pielęgnuje naprawdę skutecznie.

A wszystko to dzięki temu, co taka niepozorna maseczka zawiera.

Nanoil Liquid Silk Hair Mask – składniki

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI:

Aqua (wodna baza maski), Hydrolyzed Silk (proteiny jedwabiu), Panthenol (prowitamina B5), Propylene Glycol (substancja nawilżająca), Silicone Quaternium-16 (składnik wygładzający i zmiękczający)

To oczywiście nie jest pełny skład, ale chciałam wam wskazać, co tak dobrze działa na nasze włosy w tej masce. Przede wszystkim lekkość zapewnia jej wodna baza, a każdy składnik działa na korzyść włosów. Za nawilżenie odpowiada glikol, jedwab za właściwości regenerujące, panthenol za działanie odżywcze, a silikon za wygładzenie i miękkość.

Oczywiście można było dodać tutaj więcej składników odżywczych i wzmacniających, ale… po co? Tyle wystarczy, co widać po działaniu.

Nanoil Liquid Silk Hair Mask – działanie

Wystarczą 2-3 użycia maski do włosów Nanoil z jedwabiem, aby zauważyć widoczną poprawę w wyglądzie włosów. Choć ja zauważyłam pierwsze efekty już po jednym użyciu, gdy włosy stały się jedwabiście gładkie i były łatwiejsze w rozczesaniu. Nie puszyły się tak, jak zawsze miały w zwyczaju.

Najlepsze działanie Nanoil Liquid Silk Hair Mask widać jednak, gdy produkt stosuje się regularnie. Nie musicie tego robić przy każdym myciu włosów, choć polecam taką częstotliwość.

EFEKTY:

  • jedwabista miękkość i gładkość,
  • kontrola puszących się włosów,
  • więcej blasku i elastyczności,
  • wzmocnienie i regeneracja,
  • termoochrona podczas stylizacji.

I pewnie powiecie, że podobne da  pierwsza lepsza maska. Uwierzcie mi jednak, że tylko Nanoil Liquid Silk to tak uniwersalna maska dopasowana do każdego rodzaju włosów. Do tego działa naprawdę silnie, nie obciążając włosów, czego nie można powiedzieć o wielu maskach o podobnym składzie. Dlatego uważam, że lepszej maski do włosów nie znajdziecie.

Czy warto kupić maskę Nanoil z jedwabiem?

MOJA OCENA: 9.5/10

Odejmuję pół punktu za pojemność, bo maska jest tak dobra, że wolałabym mieć od razu większe opakowanie np. pół litrowe. Poza tym uważam, że to najlepsza maska do włosów niezdyscyplinowanych. Jeśli zależy wam na wygładzeniu, tej jedwabistej miękkości (o której mówię od początku wpisu) i ochronie włosów podczas stylizacji, to powinniście ten kosmetyk mieć.

Maska do włosów Nanoil z jedwabiem, a także w czterech pozostałych wersjach, jest do kupienia na stronie: www.nanoil.pl

Tagi: , , , , ,

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień