Jak uzyskać śliczne rumieńce? Wypróbuj róż do policzków Air Blush marki Marc Jacobs

róż do policzków air blush marc jacobs

Cześć!

Rumieńce zawsze będą urocze. I to niezależnie od tego, czy są naturalne, czy powstały dzięki różowi do policzków. Ja uwielbiam i jedne, i drugie. Podczas kiedy te pierwsze mogą pojawić się w każdej sytuacji, to tym drugim trzeba nieco pomóc. I właśnie do tego służy róż do policzków Air Blush marki Marc Jacobs.

Air Blush – róż leki jak powietrze?

Róż do policzków od Marca Jacobsa ma delikatną formułę i zapewnia subtelne rozświetlenie. Cerze dodaje świeżości i sprawia, że każdego dnia skóra wygląda promiennie i rześko. Air Blush posłuży do konturowania twarzy, podkreślenia piękna cery, a także do… makijażu oczu. Dwa odcienie różu do policzków pozwolą uzyskać naturalny efekt, bez smug i widocznych przejść pomiędzy kolorowymi kosmetykami. Kremowa konsystencja produktu od Marca Jocobsa ułatwia blendowanie i aplikację, dzięki czemu makijaż jest zrobiony szybko i wygląda bardzo naturalnie.

Jak aplikować Air Blush od Marca Jacobsa?

Na stronie producenta znajdziesz mnóstwo wskazówek dotyczących aplikacji różu do policzków. Są tam zarówno zasady dla początkujących, jak i dla zaawansowanych makijażystek. Dla najlepszych rezultatów Air Blush nakładaj ściętym pędzlem w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Róż do policzków marki Marc Jacobs można także wykorzystać do konturowania twarzy, zwanego drapingiem. Do tej techniki makijażu użyj odcieni osobno: jaśniejszy zaaplikuj na te części twarzy, które chcesz podkreślić, a ciemniejszy – tam, gdzie niektóre partie buzi należy zakamuflować.

Róż do policzków Air Blush – podsumowanie

Air Blush marki Marc Jacobs znajduje się w kompaktowym opakowaniu zamykanym na klik. W środku znajduje się lusterko, dzięki któremu zrobisz makijaż poza domem. Pojedynczy róż do policzków łączy dwa odcienie różu lub brązu. Marka oferuje pięć odcieni: Creamsicle/Deep Tangerine, Petal Pink/Orchid Pink, Pale Petal/Peachy, Ivory Shimmer/Goddess Bronze oraz Cherry/Deep Plum.

Czy wy też używacie różu do policzków do konturowania twarzy?

Tagi: , , , , ,

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień