Jak uzyskać śliczne rumieńce? Wypróbuj róż do policzków Air Blush marki Marc Jacobs

róż do policzków air blush marc jacobs

Cześć!

Rumieńce zawsze będą urocze. I to niezależnie od tego, czy są naturalne, czy powstały dzięki różowi do policzków. Ja uwielbiam i jedne, i drugie. Podczas kiedy te pierwsze mogą pojawić się w każdej sytuacji, to tym drugim trzeba nieco pomóc. I właśnie do tego służy róż do policzków Air Blush marki Marc Jacobs.

Air Blush – róż leki jak powietrze?

Róż do policzków od Marca Jacobsa ma delikatną formułę i zapewnia subtelne rozświetlenie. Cerze dodaje świeżości i sprawia, że każdego dnia skóra wygląda promiennie i rześko. Air Blush posłuży do konturowania twarzy, podkreślenia piękna cery, a także do… makijażu oczu. Dwa odcienie różu do policzków pozwolą uzyskać naturalny efekt, bez smug i widocznych przejść pomiędzy kolorowymi kosmetykami. Kremowa konsystencja produktu od Marca Jocobsa ułatwia blendowanie i aplikację, dzięki czemu makijaż jest zrobiony szybko i wygląda bardzo naturalnie.

Jak aplikować Air Blush od Marca Jacobsa?

Na stronie producenta znajdziesz mnóstwo wskazówek dotyczących aplikacji różu do policzków. Są tam zarówno zasady dla początkujących, jak i dla zaawansowanych makijażystek. Dla najlepszych rezultatów Air Blush nakładaj ściętym pędzlem w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Róż do policzków marki Marc Jacobs można także wykorzystać do konturowania twarzy, zwanego drapingiem. Do tej techniki makijażu użyj odcieni osobno: jaśniejszy zaaplikuj na te części twarzy, które chcesz podkreślić, a ciemniejszy – tam, gdzie niektóre partie buzi należy zakamuflować.

Róż do policzków Air Blush – podsumowanie

Air Blush marki Marc Jacobs znajduje się w kompaktowym opakowaniu zamykanym na klik. W środku znajduje się lusterko, dzięki któremu zrobisz makijaż poza domem. Pojedynczy róż do policzków łączy dwa odcienie różu lub brązu. Marka oferuje pięć odcieni: Creamsicle/Deep Tangerine, Petal Pink/Orchid Pink, Pale Petal/Peachy, Ivory Shimmer/Goddess Bronze oraz Cherry/Deep Plum.

Czy wy też używacie różu do policzków do konturowania twarzy?

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień