Tej wiosny kolorowe eyelinery nie przestaną intrygować!

Witajcie kochane! Wreszcie nastała wiosna, a wraz z nią budzi się do życia przyroda, rozkwitają kwiaty, cały świat nabiera barw. Jest to idealny moment na zrobienie porządków w kosmetyczce i odnowienie naszego wizerunku. Przełamaniem rutyny może okazać się kolorowy eyeliner, produkt, który podbił serca dziewczyn na całym świecie. Jeśli zależy nam na kolorowym i pełnym życia makijażu, to powinnyśmy dowiedzieć się nieco więcej o tym wyjątkowym kosmetyku. Zaciekawiłam Was? Pora na zdrową dawkę wiedzy na temat najnowszych trendów!
Komu pasuje kolorowy eyeliner?

Zielone jak łodygi kwiatów, czerwone jak róże, błękitne jak niebo — kolorowe eyelinery do powiek, przywodzą na myśl wszystko, co w naszej porze roku najlepsze. Swoją przygodę z tym kosmetykiem może zacząć absolutnie każdy, jednak dla niektórych będzie to szczególnie wprost idealne rozwiązanie. Fanki neonów, wyrazistych barw, nieco szalonych, wyróżniających się z tłumu stylizacji, będą zachwycone soczystymi kolorami, jakie ten produkt pozostawia na powiekach. Również nieco spokojniejsze osoby odnajdą się w kreskach wykonanych w ciemnym fiolecie, burgundzie czy też w brązie. Uważajcie! Nie zaleca się jednak, aby tego typu makijaż wykonywany był na rozmowę o pracę, ważne uroczystości czy też wtedy, gdy chcemy zrobić na kimś wrażenie osób statecznych i odpowiedzialnych.
Rodzaje kolorowych eyelinerów

Klasyczna kreska, geometryczne formy, styl dyskoteki z lat 70., czy też kreska negative space — sposobów na wykonanie obłędnego makijażu oka jest wiele. Ja sama posiadam wiele inspiracji w świecie mody, prosto od gwiazd, które lubują się w barwnych liniach na powiece. Warto więc znać różnego rodzaju kolorowe eyelinery, aby móc świadomie wybrać swój ulubiony typ. Na początek należy wiedzieć, że istnieją eyelinery w kremie, które nanosi się pędzelkiem. Tego typu kosmetyk ułatwia tworzenie grubszych linii na powiece. Do cieńszych kresek możemy użyć aplikatora w kałamarzu, a także eyeliner w piasku. Wybór rodzaju zależy od naszych osobistych preferencji, ja jednak cenię kolorowy eyeliner w kremie, ponieważ starcza mi na długi czas.
Czym się kierować przy wyborze kolorowego eyelinera?

Wśród bogatej oferty kolorowych eyelinerów, warto pokusić się o znalezienie prawdziwych perełek, które będą w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Po pierwsze produkt nie powinien się kruszyć ani łatwo rozmazywać, gdyż to charakteryzuje kosmetyki z niższej półki. Także specyfiki, które trzeba nakładać warstwami, nie zawsze sprawdzają się w szybkim makijażu. Jednak niektóre produkty, charakteryzują się wieloma funkcjami, mogą one służyć za cień do powiek lub da się nimi malować ciało. Łatwość w aplikacji to dodatkowy plus niektórych eyelinerów. Intensywna barwa bez odbijania się na powiece, również jest cechą, którą należy docenić.

Powiązane Artykuły

Klaudia
przez Klaudia
Poprzedni Wpis Następny Wpis
0 udostępnień